AKTUALNOŚCI

Sprawdź jak analizować instrumenty finansowe za pomocą wykresów. Zostań rekinem rynków!

Z największą przyjemnością pragniemy Was zaprosić na szkolenie Wstęp do Analizy Technicznej rynków finansowych, które przygotowało dla Was Noble Securities.

 

Termin: 13 maja godz. 11:00-14:00 Wydział Ekonomiczno - Socjologiczny sala D208

 

Aby zostać rekinem rynków zapisz się już dziś na szkolenie na naszej stronie internetowej, w menu po lewej stronie ekranu lub pod poniższym linkiem http://fw.progress.org.pl/index.php/szkolenia

 
Kilka słów o firmie prowadzącej szkolenie. Noble Securities S.A. jest jednym z pierwszych domów maklerskim działającym na polskim rynku kapitałowym. W 2011 roku poszerzył swoją ofertę produktową o platformę z rynku pozagiełdowego Noble Markets, która umożliwia inwestowanie w ponad 200 instrumentów finansowych w tym 80 par walutowych, 25 surowców, 20 indeksów oraz 90 akcji spółek. Intuicyjna platforma, posiadająca szeroki wachlarz narzędzi analitycznych, świetny moduł wykresowy oraz informacyjny, a także możliwość stosowania automatycznych strategii inwestycyjnych. Dodatkowo Klienci otrzymują bardzo konkurencyjne koszty transakcyjne w połączeniu z brakiem opłat za prowadzenie rachunku, a także możliwość z skorzystania z atrakcyjnych promocji. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla inwestorów stawiających pierwsze kroki na rynku Forex, jak i tych z wieloletnim doświadczeniem.

 

Nie przegap swojej szansy!