VII Edycja Finance Week

Kontynując sukces poprzednich edycji Finance Week, VII edycja odbywała się w dniach 22-26.04.2013r. na terenie dwóch największych wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego: Wydziale Ekonomiczno- Socjologicznym oraz Wydziale Zarządzania. Współpraca z 38 partnerami (m.in. Partner Główny: Ernst & Young, Partner Wspierający: Magellan, OSTC, Ground Frost, Partnerzy Organizacyjni: Vifon, Wydział Zarządzania, Lordis)okazała się być niezwykle owocną. W ciągu zaledwie 5 dni udało się zorganizować 21 różnorodnych szkoleń, na które zapisało się blisko 400 osób. Zostały one przeprowadzone przez znane i renomowane firmy, co niewątpliwie nadało prestiżu całemu wydarzeniu oraz zachęciło większą ilość studentów do wzięcia udziału w szkoleniach.

Zanim jednak odbyła się VII edycja Finance Weeku, przygotowaliśmy kilka standów, podczas których studenci mogli się dowiedzieć czegoś więcej na temat Naszego Projektu a także mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami.

 

 

Balonowy Deszcz Nagród z firmą Ernst & Young miał miejsce 24.04.2013 r. na Wydziale Zarządzania UŁ. Już od samego rana studenci mogli przy stoisku firmy Ernst & Young zaczerpnąć wielu cennych informacji o procesie rekrutacji do firmy. Punktualnie o godz. 13.10 zostało zrzuconych 1000 balonów. W części z nich zostały ukryte informacje o nagrodach (kubki termiczne, kubki ceramiczne, drewniane tangramy, materiałowe Eko-torby czy USB). W balonach znajdowały się również quizy. Spośród wszystkich prawidłowo rozwiązanych quizów zostało wylosowanych 5 zwycięskich osób, które otrzymały iPod Shuffle.

 

 

Uwieńczeniem VII edycji Finance Weeku była impreza "Majówka”, która odbyła się 9.05 w łódzkim klubie Lordis, w czasie której został rozstrzygnięty konkurs na Wykładowcę Roku. Głównymi atrakcjami był pokaz Burleska Show oraz Balonowy Deszcz Nagród.