Partnerzy Główni Finance Week

Chcąc dowiedzieć się więcej na temat naszych Partnerów, kliknij w odpowiedni logotyp.

 

 

 

Santander Universidades jest inicjatywą prowadzoną przez Bank Zachodni WBK. Celem programu jest wspieranie szkolnictwa wyższegobadań naukowych oraz idei przedsiębiorczości. Obecnie należą do niego 43 uczelnie wyższe z największych ośrodków akademickich. Przynależność do programu jest dla polskich uczelni wyznacznikiem prestiżu, 
a także świadczy o chęci międzynarodowego rozwoju oraz wyróżnienia się w środowisku akademickim pod względem oferowanych możliwości edukacyjnych.

Polskie uczelnie aktywnie korzystają z możliwości jakie daje Santander Univeridades. Biorą udział w programach globalnychorganizowanych przez najlepsze światowe uczelnie takie jak Harvard Law School, Uniwersytet Browna, Uniwersytet Kalifornijski, Uniwersytet w Pensylwanii, Uniwersytet Narodowy w Singapurze czy Uniwersytet w Kolonii, realizują programy stypendialne, a takżeindywidualne programy badawcze z zakresu przedsiębiorczości, rozwoju badań naukowych, szczególnie w zakresie nowych technologii, mobilności studentów oraz pracowników, a także rozwoju networkingu i wymiany wiedzy na ogólnoświatowym poziomie.

 

 

Nordea Operations Centre (NOC) to centrum operacyjne wchodzące w skład Grupy Nordea, które obsługuje procesy back-office dla skandynawskich oddziałów banku Nordea. NOC współpracuje z jednostkami w Danii, Szwecji, Norwegii
i Finlandii.Nordea w Łodzi rozwija się bardzo dynamicznie. Przez blisko 5 lat regularnie, co rok podwajaliśmy liczbę zatrudnionych osób, a rosnąca liczba pracowników wynika z tego, że coraz więcej procesów ze Skandynawii jest przenoszonych do Łodzi. Aktualnie zatrudniamy ponad 1000 osób, a w 2016 roku planujemy otwarcie kolejnego, już trzeciego biura w Łodzi. Do naszego zespołu poszukujemy zarówno osób, dla których będzie to pierwsza praca jak również kandydatów, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem zawodowym w obszarze finansów/bankowości. Kierunek studiów nie jest kluczowym kryterium. Ważna jest natomiast komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Osoby zainteresowane pracą w Nordea Operations Centre prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BNP Paribas Securities Services Poland to część grupy BNP Paribas specjalizująca się w obsłudze operacji na papierach wartościowych oraz funduszach inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych. Firma działa w trzydziestu czterech krajach na pięciu kontynentach i jest jednym z pięciu największych banków powierniczych na świecie.