Partnerzy Merytoryczni Finance Week

Chcąc dowiedzieć się więcej na temat naszych Partnerów, kliknij w odpowiedni logotyp.

 

 

 

CENTRUM SZKOLENIA KSIĘGOWYCH jest firmą specjalizującą się w organizowaniu kursów i szkoleń z zakresu księgowości oraz zagadnień kadrowo-płacowych na różnym poziomie zaawansowania. 

 

Naszą stałą ofertę stanowią kursy: Samodzielny Księgowy na Księgach Handlowych, Główny Księgowy, Księgowość Małej Firmy, Specjalista ds. Kadr i Płac, Kadry i Płace dla Zaawansowanych. 
Wszystkim Absolwentom powyższych kursów zapewniamy bezpłatne konsultacje. 
Ponadto oferujemy jedno i kilkudniowe szkolenia, w następujących obszarach: księgowość, rachunkowość, podatki, prawo pracy, płace, ubezpieczenia społeczne – ZUS oraz szkolenia z obsługi wybranych programów księgowych i kadrowo-płacowych m.in.: „Symfonia F-K”, „Symfonia Kadry i Płace”, „CDN OPTIMA”, „Rachmistrz GT”, „Płatnik” itp., itd. 
W zakresie kursów i szkoleń współpracujemy z Wykładowcami/Trenerami, pośród których są praktycy, główni księgowi, biegli rewidenci, certyfikowani księgowi, prawnicy, specjaliści ds. kadr i płac, autorzy artykułów branżowych itd. Na Państwa życzenie możemy przedstawić szczegółowy program każdego ze szkoleń lub wspólnie z Państwem opracować indywidualny program nauczania. Zapraszamy na naszą stronę www.szkolenia-ksiegowych.pl

 

 

 

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój Startup" zrzesza ludzi ambitnych i pełnych ciekawych pomysłów. Umożliwia im połączenie teoretycznej wiedzy zdobytej podczas studiów z wiedzą praktyczną, którą mogą nabyć tylko i wyłącznie samodzielnie prowadząc swoją firmę. Dzięki naszej opiece, każdy ma szansę na szybsze osiągnięcie swojego sukcesu biznesowego.

 

 

 

 

 

 

Holenderska firma Royal Philips to lider w dziedzinie technologii oraz firma o bogatym przekroju obszarów prowadzenia działalności. W naszej pracy skupiamy się na poprawie jakości życia ludzi poprzez wprowadzanie znaczących innowacji 
w dziedzinach opieki medycznej oraz produktów konsumenckich. Firma Philips jest (m.in.) liderem w zakresie opieki kardiologicznej, domowej opieki medycznej produktów do golenia i pielęgnacji dla mężczyzn oraz produktów do higieny jamy ustnej. W Philips Polska stale inwestujemy w rozwój pracowników, produktów i obsługę naszych Klientów. Rysujemy perspektywy rozwoju osobistego i swojej kariery zawodowej poprzez możliwość poznania ciekawych ludzi i zarażenia się ich pasją do podnoszenia jakości ludzkiego życia.