Patroni Medialni

Chcąc dowiedzieć się więcej na temat naszych Partnerów, kliknij w odpowiedni logotyp.

 

 

 

 

 

KarierawFinansach.pl to największy branżowy serwis rekrutacyjny dedykowany specjalistom, menedżerom oraz wyższej kadrze zarządzającej z obszaru finansów i bankowości, m.in.  z audytu, księgowości i podatków. Oprócz publikacji wysokiej jakości ogłoszeń o pracę w serwisie można znaleźć również liczne oferty szkoleniowe z obszaru finansów: zarówno informacje o kursach przygotowawczych do kwalifikacji ACCA, CIMA czy CFA, jak i prezentację szkoleń dla przyszłych biegłych rewidentów, doradców podatkowych oraz maklerów. Serwis posiada ponadto jedyne w Polsce interaktywne zestawienie programów MBA, dzięki któremu użytkownicy mogą porównać swoje preferencje z ofertą studiów uczelni wyższych.

Z myślą o przyszłych finansistach przygotowano również specjalną zakładkę, tzw. Strefę Studenta, w której codziennie pojawiają się oferty staży oraz praktyk najlepszych firm w Polsce. Dodatkowo, każdy student i absolwent może pobrać na stronie KarierawFinansach.pl bezpłatny przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości”, w którym znajdzie prezentację kilkunastu branż i kwalifikacji w sektorze finansowo-bankowym, prezentacje najlepszych pracodawców oraz porady na temat zarządzania karierą, opracowane przez ekspertów z rynku pracy.

Serwis KarierawFinansach.pl jest częścią grupy MBE – doradcy w zakresie kształtowania wizerunku czołowych pracodawców w Polsce.  

 

Program Młodzi w Łodzi powstał aby zachęcić młodych ludzi do wiązania swojej przyszłości z Łodzią, wspierać rozwój kariery zawodowej łódzkich studentów oraz zapewnić lokalnym przedsiębiorcom i potencjalnym inwestorom wysoko wykwalifikowanej kadry.

Realizatorem programu jest Biuro Obsługi Inwestora i  Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi, które przy współpracy
z największymi łódzkimi uczelniami oraz wiodącymi pracodawcami realizuje inicjatywy programu, 
m.in. takie jak: portal praktyk i staży, program stypendialny, bezpłatne szkolenia czy konkurs dla młodych przedsiębiorczych.

 

 

 

Outsourcing&More to wydawany przez Fundację Pro Progressio polsko-angielski magazyn wydawany w cyklu dwumiesięcznym w pełni poświęcony rynkowi outsourcingu w Polsce. Nastawiony jest przede wszystkim na funkcję edukacyjną oraz informacyjną – udzielanie profesjonalnych porad, publikację ciekawych treści merytorycznych nawiązujących do tematu outsourcingu oraz rozpowszechnianie zapowiedzi najważniejszych wydarzeń branżowych z tej dziedziny. Magazyn pełni rolę opiniotwórczą, przedstawia najnowsze trendy oraz wskazuje na najbardziej aktualne tematy powiązane z rynkiem outsourcingu w Polsce.

 

Outsourcing&More is Polish – English magazine issued by Pro Progressio Foundation bimonthly and focused on outsourcing industry. The main goal of the magazine is education and information – professional advisory, publication of the interesting articles describing outsourcing industry and promotion of the main outsourcing events. The magazine has influential role and presents the newest best practices and points to the most actual subjects related to outsourcing market in Poland.

 

 

OutsourcingPortal.pl to platforma internetowa pełniąca rolę informacyjno-edukacyjną w obszarze szeroko pojętej branży outsourcingowej. Poruszana problematyka dotyczy również informacji o takich obszarach jak centra usług wspólnych (BPO/SSC), centra usług informatycznych (ITO), Call i Contact Center, etc. Za pośrednictwem portalu promowane są poszczególne miasta, województwa i strefy ekonomiczne, pod kątem nowych inwestycji outsourcingowych. Portal jest administrowany przez Fundację Pro Progressio.

 

OutsourcingPortal.pl is the industry Internet platform. The main goal is the information and education activity concerning outsourcing industry. Within the main topics and terminology there are presented information concerning Shared Service Centers (SSC), the Business Process Outsourcing (BPO) Centers, Information Technology Outsourcing (ITO) as well as Call and Contact Centers. Portal promotes Polish cities, voivodships and Special Economic Zones, where the outsourcing industry is present. Portal is administrated by Pro Progressio Foundation.

 

 

 

 

Plaster Łódzki jest serwisem kulturalno-społecznym. Na naszych łamach znajdziesz informacje z życia Łodzi i okolic. W dobie tabloidyzacji mediów postanowiliśmy iść pod prąd. Nie szukamy skandali, nie chcemy publikować informacji o kolejnych wypadkach, czy pożarach. 


"Plaster" to miejsce dla osób szukających informacji i relacji z wydarzeń kulturalnych i sportowych. To portal umożliwiający prezentację własnego dorobku ( w działach Wirtualna galeria, Strefa twórczości oraz Łódzka scena muzyczna), przybliżający sylwetki artystów i sportowców z naszego miasta. To serwis, który dzięki konkursom i organizowaniu imprez przybliży chętnym możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych.

 

 

 

 

 

 

Grupę StudentNews.pltworzą ogólnotematyczne i specjalistyczne portale dla studentów, absolwentów, maturzystów, młodzieży i uczniów. Największym portalem Grupy jest studentnews.pl, drugi pod względem odwiedzalności portal dla studentów w Polsce. Składa się z działów tematycznych i regionalnych. Do głównych działów tematycznych zalicza się m.in. (Studia, Języki, Praca, Kariera, Kasa, Studentka, Student i wiele innych). Studentnews.pl posiada też 16 serwisów regionalnych, w których informacje dotyczą 16 województw. Nazwą każdego z serwisów jest miasto wojewódzkie.

 

 

 

 

 

 

 

Jedyna niekomercyjna i pozbawiona reklam alternatywna stacja w Łodzi. W Łodzi i okolicach słychać na częstotliwości 88,8 MHz. Reszta świata słucha przez Internet. W maju 2013 roku Studenckie Radio „Żak” Politechniki Łódzkiej razem ze słuchaczami świętowało swoje 54. urodziny. „Żaka” nadal tworzą ludzie z pasją, którzy chcą poświęcić swój czas i energię za darmo. Czy aby na pewno za darmo? Doświadczenie i przyjaźń są przecież bezcenne. Rytm żakowskiego kalendarza wyznaczają m.in.: program inaugurujący rok akademicki, nabór do Radia, Żak Festiwal, Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA, urodziny „Żaka” oraz coraz popularniejsze koncerty „On Air” odbywające się z udziałem publiczności w studiu i transmitowane na żywo.

 

 

 

Portal dlaStudenta.pl jest największym w Polsce portalem internetowym skierowanym do studentów, absolwentów a także przyszłych studentów. Co miesiąc docieramy do półtora miliona osób w wieku 18-35 lat. Działamy w 20 największych ośrodkach akademickich w Polsce. To właśnie u nas młodzi i ciekawi świata ludzie, żyjący szybko, znajdują wszystkie potrzebne im informacje w takich działach jak m.in. Wiadomości, Rozrywka, Kultura, Muzyka, Sport, Studia, Praca, Stancje - Ogłoszenia, Turystyka, Kobieta, Facet oraz Informator Miejski.